JAK PRACUJI

V dnešním světě je velmi těžké, vyznat se v množství produktů, které nám finanční trhy nabízí. Moje profese byla dříve, a i dnes stále je, zatracovaným povoláním, ale i tak je tu spousta finančních poradců, kteří odvádí pro své klienty tu nejlepší práci. Často si kladu otázku, kde je moje přidaná hodnota a proč by klienti měli spolupracovat právě se mnou?

Proč tedy právě se mnou?

Za moji odbornost ručím kvalitou nejen své práce, ale i kvalitou svého vzdělání. Splňuji všechny povinné předpoklady pro vykonávání činnosti. Aktivně se účastním školení a workshopů, a to nejen z oblasti financí.

Ke své práci používám srovnávače všech typů finančních produktů a jejich metodiky. Můžete si tak být jisti, že najdeme tu nejvýhodnější variantu v poměru výkon/cena.

Klienty do ničeho nenutím. Vždy ode mě klienti odcházejí s doporučením zpravidla 2-3 vhodných variant, ze kterých si následně sami vyberou.

Zakládám si na dlouhodobé spolupráci. Aktuálně mám v portfoliu přes 500 klientů převážně z Vyškovska a okolí, které servisuji a klienti se na mě denně obrací i s naprosto běžnými věcmi.

Nedělám rozdíly v přístupu ke klientům. Se stejnou péčí se starám jak o klienty, kteří potřebují vyřešit hypotéku, tak o klienty, kteří potřebují pojistit vozík.

Ušetřím vám čas i peníze. Sám vím moc dobře, jak je čas v dnešní době cennou záležitostí, a proto mé schůzky trvají zpravidla pouhých 30 minut